gototop
18.07.2005 Zahrada jde do Evropy (Allaine)    Tisk
Seriály

Zahrada jde takzvaně "do Evropy", a to nejen tím, že je začleněna do projektu "The Three Suns Festival" (http://www.3suns.info/). Neustále se zlepšující organizaci kvitují s povděkem jak diváci, tak muzikanti. Každoročně také dochází k různým inovacím, asi nejnápadnější bylo modernizované Infocentrum a větší výběr nejrůznějších stánkařů (letos suverénně vedou čínské nudle). Loňské světelné a kouřové "techno" efekty na hlavní scéně se objevovaly naštěstí už jen sporadicky, ale podobné tendence měl letos bohužel pro změnu zvuk, počet decibelů byl zvlášť u některých kapel téměř na hranici únosnosti.

Úterní vytrvalý déšť ve spojení s nepříliš šťastnou dramaturgií bohužel trochu "odnesly" folkové stálice Pacifik a Pavlína Jíšová s CS Bandem, které by si určitě zasloužily atraktivnější čas než ve tři odpoledne. Ovšem skalní fanoušci si jejich blok užili i pod pláštěnkami a celtami, těm ostatním můžu doporučit některý z dalších koncertů, léto ještě zdaleka nekončí.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Mirek Pátek  - Zahrada jde do Asie   |62.209.193.xxx |18.07.2005 14:47:00
Nejen cínské nudle, ale také nové cajovnové stany s vodními dýmkami. Výborné

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."